Rendszerüzenet

Teljesítettük az eddigi legkalandosabb Ultrabalatont

Május 20-án hajnalban, immár 11. alkalommal rajtolt el Magyarország egyik legnépszerűbb sportversenye, az Ultrabalaton. A 220 km-es körnek összesen 1.000 csapat, 200 egyéni ultrafutó és mintegy 600 kerékpáros vágott neki. Az idei megmérettetés komoly kihívásokkal szembesített mindenkit, de a Market Csoport versenyzői nem akármilyen köridővel, a komor időjárás ellenére is teljesítették a távot!

A késő tavaszi balatoni időjárás az idei Ultrabalatonon megmutatta kegyetlen és viharos oldalát, így a legerősebb szélben, a legvizesebb ruhákban, átfagyva, de harcos csapatszellemmel és büszkén abszolválták a cégcsoport versenyzői a hétvégét. A valaha volt egyik legnehezebb UB tókerülésen a két Market-futócsapat szép versenyben teljesítette a távot, és a viszontagságok ellenére a kerékpárosok közül is sokan végig tekerték a kört.

A 230 céges futóteam közül a „Market Építeni Szeretünk” 1. számú csapata 19:01:47-es köridővel az előkelő 31. helyen, 2. számú csapata nem sokkal lemaradva, 19:12:01-es köridővel a 36. helyen zárt, melyekkel így a 2. és 3. legjobb „marketes” eredmények születtek meg.

A cégcsoport nemcsak részt vett a versenyben, de a 4.4 km-es Vászoly-Dörgicse szakasznak névadó szponzora is volt. A dörgicsei váltóponton közel 10.000 versenyző és kísérő haladt át, fergeteges hangulatban.