ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK:

MARKETING ASSZISZTENS

Cég: Property Market Ingatlanfejlesztő Kft.

A Market Csoport a magyar építőipar meghatározó szereplője. Ingatlanfejlesztéssel foglakozó szervezetébe keresünk tehetséges, motivált munkatársat
pozícióba,
azonnali kezdéssel.

FELADATOK:

- Kapcsolattartás meglévő partnerekkel/ügyfelekkel
- A társaság marketing tevékenységének és megjelenésének nyomon követése
- Irodai adminisztratív feladatok
- Proaktív támogatás nyújtás a mindennapi irodai teendőkben
- Hirdetések és social media programok kezelése
- Rendezvényszervezés segítése, támogatása
- Konkurencia figyelése, kiértékelése
- A marketing vezető munkájának segítése, iránymutatásai szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK:

- Igényes, pontos, precíz  önálló munkavégzés
- Kreativitás, marketing ismeretek
- Ügyfélközpontú hozzáállás
- Jó elemző és problémamegoldó készség
- Együttműködés, gyorsaság
- Rugalmasság
- Felhasználói szintű MS Office ismerete, magabiztos Excel tudás
- Grafikai programok ismerete
- Társalgási szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

- Versenyképes fizetés, utazási támogatás (BKV bérlet)
- Színvonalas munkakörülmények
- Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
- Motivált, vidám csapat

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

A pozicióra történő jelentkezéshez, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Regisztráció Bejelentkezés

Leányvállalatok