ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK:

VEVŐKOORDINÁTOR

Cég: Property Market Ingatlanfejlesztő Kft.

A Market Csoport elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

VEVŐKOORDINÁTORI

pozícióban,
ingatlanfejlesztési és projektmenedzsment területen, Budapesten.

FELADATOK:

•Tárgyalások lefolytatása a lakás- és kereskedelmi egységek vásárlóival a műszaki kialakítással kapcsolatban
•Vevői egyeztetések tervezése, előkészítése, jegyzőkönyvek elkészítése
•Kapcsolattartás a lakó- és kereskedelmi egységek értékesítőivel, végfelhasználókkal, kivitelezővel a birtokbaadásig
•Vevőkezeléssel, anyagválasztásokkal kapcsolatos kimutatások elkészítése, folyamatos aktualizálása
•Cégcsoportunkon belüli szakmai felelősökkel való kapcsolattartás, riportolás

ELVÁRÁSOK:

•Okleveles építészmérnöki, építőmérnöki vagy építőipari műszaki menedzseri végzettség
•1-3 éves ingatlanfejlesztési, vagy ingatlanértékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
•Aktív, tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás
•Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek – ms office
•Jó kommunikációs készség és tárgyalóképesség
•Problémamegoldó attitűd
•Proaktivitás
•Önálló és csapatban való munkavégzés
•Nagyfokú terhelhetőség

AMIT NYÚJTUNK:

•A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
•Karrierlehetőség
•Versenyképes javadalmazás
•Fiatal, dinamikus csapat

A pozicióra történő jelentkezéshez, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Regisztráció Bejelentkezés

Leányvállalatok